Magazynier
Pran Sp. z o.o.
Ankeveen, Holandia
9 dagen geleden
source : Jobs.pl

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta, międzynarodowego dostawcy rozruszników i alternatorów, poszukujemy magazyniera z własnym zakwaterowaniem w okolicach Ankeveen.

Opis stanowiska : Jako magazynier będziesz odpowiedzialny za :

  • zbieranie zamówień,
  • obsługę wózka widłowego heftruck,
  • załadunek i rozładunek paczek.
  • Wymagania :

  • ważny certyfikat na wózki widłowe heftruck (może być polski),
  • doświadczenie w obsłudze wózka heftruck,
  • dyspozycyjność na dłużej
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • własne zakwaterowanie w okolicach Ankeveen,
  • własny transport do pracy.
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę długoterminową w międzynarodowym środowisku,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • darmowy lunch.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "Doorgaan" te klikken, geef ik neuvoo toestemming om mijn gegevens te verwerken en mij e-mailwaarschuwingen te sturen, zoals beschreven in neuvoo's Privacybeleid . Ik kan mijn toestemming intrekken of me op elk moment afmelden.
    voortzetten