Pracownik magazynu
PRAN
Heerlen
1 dag geleden

Pracownik magazynu - Heerlen

Heerlen 40 godzin Logistyka V-010480 Praca na dzienna zmiane!

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

W zależności od tego, na jaki dział trafisz,

do Twoich obowiązków może należeć :

  • rozładowywanie kontrolowanie i rozładowywanie produktów z kontenerów
  • sortowanie sortowanie i ponowne pakowanie przychodzących produktów
  • liczenie towaru liczenie produktów w miejscach ich kompletowania
  • uzupełnianie przenoszenie produktów z rezerw do miejsc kompletowania
  • pakowanie jakościowa i ilościowa kontrola produktów, pakowanie i przepakowywanie produktów, identyfikowanie i usuwanie niezgodności zgodnie z procedura
  • załadowywanie transport zamówień do odpowiednich doków, kontrolowanie załadowywanych zamówień, ładowanie zamówień do ciężarówek lub kontenerów
  • Co oferujemy

    Poza osobistym podejściem

  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki zmianowe i za pracę w weekendy
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • opiekę polskiego koordynatora
  • Liczymy na Ciebie jeśli

    Wymagania

  • dogadujesz się po angielsku w sposób komunikatywny
  • posiadasz chęć i motywację do pracy w systemie zmianowym
  • pozytywne nastawienie do pracy oraz motywacja
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziany certyfikat na wózki widłowe
  • Co się będzie teraz działo?

    1 Przejrzymy Twoją aplikację

    Gdy tylko trafi w nasze ręce zabieramy się do pracy!

    2 Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

    Chcemy poznać zarówno Ciebie, jak i Twoje wymagania względem pracy

    3 Poszukamy Ci pracy

    Postaramy się dopasować ją Twoich umiejętności, doświadczenia i oczekiwań

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan