Wat ga je doen?
Op onze Triagekamer zetten wij arts-assistenten in om zo verpleegkundige capaciteit vrij te spelen voor corona zorg. Voor jou als (net afgestudeerd) basisarts betekent dit een unieke kans om in een korte tijd goed bekend te raken met de hectiek van de acute zorg in een ziekenhuis.
Dit is wat je vooral gaat doen :
Jij brengt mee
Wij bieden jou
Aangenaam!
Samen zorgen voor de kwaliteit van leven, daar staan onze 6.000 betrokken medewerkers van het St. Antonius Ziekenhuis voor.
Naast de beste patiëntenzorg staat innovatie en onderzoek centraal. We zijn niet voor niets een van de grootste topklinische opleidingsziekenhuizen in Nederland.
En dat stralen we ook graag uit door onze focus te leggen op continue verbetering van onze zorg. Denk aan de nieuwste behandeltechnieken en apparatuur.
Onze klinische speerpunten zijn hart & vaat, longen en kanker.
De Spoedeisende Hulp
Onze moderne spoedeisende-hulpafdelingen in Nieuwegein en Utrecht hebben beiden een level-2 classificatie. Met een team van artsen, verpleegkundigen, verpleegkundige specialisten, secretaresses en doktersassistenten (ca.
120 medewerkers) leveren we dagelijks 24 / 7 met veel passie hoogcomplexe patiëntenzorg. Samen streven we ernaar om onze patiënten excellente zorg te bieden, onder meer door het verbeteren van de patiënten-informatie, het optimaliseren van de medicatieveiligheid en het meenemen van patiëntervaringen in de verbetercultuur.
We werken op basis van Evidence Based Practice. Recente ontwikkelingen zijn de samenwerking met de HAP, traumaopvang in Utrecht, het opzetten van een leerunit, een transferverpleegkundige op de SEH en het geven van lachgassedatie bij kinderen door verpleegkundigen.
Nieuwsgierig hoe het is om op onze SEH te werken? Neem hier alvast een kijkje!