Pracownik produkcji - operator maszyn produkcyjnych
OFERTA PRACY
Tilburg, Noord-Brabant, Netherlands
6 dagen geleden

Jesteś człowiekiem zmotywowanym oraz rzetelnie wykonującym powierzone Ci obowiązki? Mamy dla Ciebie ciekawa ofertę! Jeden z naszych najlepszych i stałych klientów, który zajmuje się produkcja niestandardowych wyrobów z tworzyw sztucznych poszukuje pracownika na stanowisko : pracownik produkcji - operator maszyn produkcyjnych.

Roto-Art produkuje specyficzne dla klienta produkty z tworzyw sztucznych poprzez technologię formowania obrotowego niestandardowego.

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej pasji do formowania rotacyjnego produkuje bardzo różnorodne produkty dla różnych branż.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • motywacja i chęć do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • chęć długoterminowej współpracy
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • ZADANIA

    Do twoich obowiązków na danym stanowisku będzie należała obsługa maszyn, wsypywanie odpowiedniego proszku do maszyny, wyjmowanie gotowych produktów z matryc.

    OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • jednozmianowy system pracy
  • 40 godzin tygodniowo
  • stawkę : €10,58 brutto
  • Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan