Rondrijden in een comfortabele bezorgbus én lekker betaald krijgen. Klinkt dat als iets wat jij kan combineren met je andere bezigheden?
Je bezorgt de leukste boodschap bij de mensen thuis. Klantvriendelijk, met een glimlach en altijd bereid een stapje extra te zetten.
Want als bezorger staat de klant bij jou altijd op één.
Jij ontdekt het als bijbaan bezorger
Hoera, een nieuwe bezorgdag! Tijd om jouw bezorggebied te gaan ontdekken. Jij en je collega’s verzamelen bij het magazijn (HUB) in Heerenveen.
Jullie doen een bakkie, en wisselen de laatste nieuwtjes uit. Daarna loop je richting je bus met airco en automaat. Ziet die er netjes uit?
Is de juiste voorraad geladen? Je haalt je tablet, navigatie- en pinapparaat op, stapt in, zet een lekker muziekje op en vertrekt.
Tijd om netjes je bestellingen te bezorgen. Je neemt emballage mee terug en ruimt na afloop alles op.
We bezorgen zeven dagen per week, in twee standaard shifts : van 6.00 uur tot 15.00 uur en van 15.00 uur tot 23.00 uur. Er is dus altijd wel iets wat aansluit bij jouw planning.
Als bijbaan bezorger maak je een onuitwisbare indruk op de klant. Bijvoorbeeld met een handgeschreven kaartje als je hoort dat iemand jarig is.
Om te kunnen starten neem jij mee :
Een toffe bijbaan met
De leukste boodschap begint bij jou
Dus bezorger, durf je het Jumbo avontuur aan? Laat dan direct zien dat je graag een stapje extra zet met je sollicitatie op deze functie.
Eerst een dagje kijken? Meld je dan aan voor een snuffeldag op de HUB.
Wist je dat er bij Jumbo nog veel meer mogelijkheden zijn dan alleen bezorgen? Heb je bijvoorbeeld nog geen rijbewijs en wil je wel al bij Jumbo werken zodat je in de toekomst wellicht kan gaan bezorgen?
Solliciteer direct en we bespreken graag samen met jou de mogelijkheden binnen heel Jumbo.