Operator wózka bocznego (reach truck)
PRAN
Eindhoven
6 dagen geleden

Eindhoven 40 godzin Logistyka V-010722 Pracownik magazynowy - reach truck

Twoja nowa praca

Jakie będą Twoje obowiązki?

Pracownik magazynowy z certyfikatem na wózek boczny, zwany w Niderlandach REACH TRUCK to osoba bardzo pożądana w wielu magazynach.

Bez takiego pracownika, towar, który leży na wyższych regałach, nie bardzo miałby możliwość znaleźć się na poziomie operacyjnym.

Magazyny zaś posiadają wiele wysokich regałów tym samym potrzebują wielu operatorów wózka bocznego.

Dlatego jeżeli szukasz pracy na rynku niderlandzkim, a dodatkowo posiadasz holenderski certyfikat na Reach Truck i / lub wieloletnie doświadczenie w obsłudze wózka bocznego - koniecznie zadzwoń do nas, i sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Co oferujemy

Poza osobistym podejściem

  • wynagrodzenie zgodne z holenderskim CAO
  • stawka od 11,41 € wzwyż
  • niderlandzka umowa o pracę
  • pomoc i opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • możliwość rozwoju i awansu
  • możliwość podpisania umowy bezpośredniej po 72 przepracowanych tygodniach
  • Liczymy na Ciebie jeśli

    Wymagania

  • holenderski certyfikat na wózek boczny (rech truck) i / lub doświadczenie w obsłudze
  • prawo jazdy jest zawsze atutem
  • komunikatywny język angielski poziom B1
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • Co się będzie teraz działo?

    1 Przejrzymy Twoją aplikację

    Gdy tylko trafi w nasze ręce zabieramy się do pracy!

    2 Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

    Chcemy poznać zarówno Ciebie, jak i Twoje wymagania względem pracy

    3 Poszukamy Ci pracy

    Postaramy się dopasować ją Twoich umiejętności, doświadczenia i oczekiwań

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan