Bergen – operator CNC
Startpeople
Tegelen, NL
4 dagen geleden

Over de functie

Czym będziesz się zajmował :

Pracując na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny m.in. za następujące czynności : frezowanie, szlifowanie, mierzenie odlewów aluminiowych, które stosowane są w przemyśle samochodowym w większych seriach.

Praca w Nieuw Bergen wykonywana jest za pomocą wcześniej zaprogramowanych maszyn.

Nasz oczekiwania :

  • Doświadczenie jako operator CNC
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w grupie
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Chęć wykonywania pracy fizycznej
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego bądź niemieckiego
  • Własny transport i zakwaterowanie w (okolicy) Nieuw Bergen
  • Over het bedrijf

    Start People International Recruitment poszukuje pracowników do obsługi skrawarek CNC do firmy MGG w Nieuw Bergen. MGG zajmuje się produkcją części do przemysłu motoryzacyjnego dla najewiększych marek samochodów osobowych i ciężarowych.

    Nasza oferta :

  • Praca w pełnym wymiarze czasu (37,5h / tydzień)
  • Dobre możliwości zarobku oraz pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dobre warunki pracy
  • Zarobki : ok. €14,60 brutto (€11,67 / h + 20% do każdej godziny + €0,60 dodatku ADV netto)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Pieniądze wakacyjne oraz urlopowe
  • Wolne na święta Bożego Narodzenia zakład jest wtedy zamknięty
  • Bergen #CNC #aluminium #fulltime #skrawanie #obrabiarki

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten