Over de vestiging
Naast het Nijntje museum en dichtbij de Twijnstraat, met unieke winkeltjes, vind je onze buitenschoolse opvang aan de Nicolaasdwarsstraat in Utrecht.
Elke maandag en donderdag werk je hier op één van onze groepen. Wij hebben hier een grote speelzolder met podium die veelvuldig gebruikt wordt! wij hebben aparte speelruimtes voor de kleine kinderen en een speelplein tot onze beschikking.
Ook gaan we veel naar het park.
Onze manager Rachelle heeft twee locaties en daardoor is er een nauwe samenwerking met het kinderdagverblijf aan de Laan van Puntenburg.
De Laan van Puntenburg ligt pal naast het Centraal Station. Ondanks dat wij midden in het centrum zitten, hebben wij gelukkig veel buitenspeelmogelijkheden en een gymzaal!
Leuke weetjes
Onderling werken wij veel samen. Zo werk Judith van de Laan van Puntenburg tijdens de TSO op de Nicolaasdwarsstraat en werkt Manuela van de Nicolaasdwarsstraat iedere donderdag en vrijdag op de Laan van Puntenburg.
Als team houden wij veel gezelligheid en lekkere etentjes. Wij zijn een hecht team en staan voor elkaar klaar!
Elke week word je ingezet op de TSO diensten. Dit kan elke dag, of elke maandag, dinsdag en donderdag. Wij willen dit graag gezamenlijk afstemmen.
Onze kinderen
Doordat wij op beide locaties kinderen van één school opvangen, zijn kinderen ook echt vrienden van elkaar. Op het KDV aan de Laan van Puntenburg hebben we veel kinderen die doorstromen naar de BSO.
Hierdoor bouw je een hechte band met ouders op.
Zo divers als het team is, zo divers zijn ook de kinderen en hun ouders. De jongste kinderen vermaken zich in "de wijde doelen" terwijl de oudere kinderen in de gymzaal spelen.
Sfeer
Wij hebben een hele open sfeer, mede omdat onze manager Rachelle het fijn vindt om veel in overleg te doen en te bespreken.
Heb jij zelf leuke ideeën? Wij horen ze graag. In deze functie vragen wij wat flexibiliteit omdat je op twee vestigingen werkt, maar met Rachelle als manager op beide locaties heb je één vast aanspreekpunt.
Hoe kom je er?
Parkeren is mogelijk, maar erg duur. Kom als het even kan lekker met de fiets of met het openbaar vervoer.
De Laan van Puntenburg bevindt zich naast het Centraal Station. Voor de Nicolaasdwarsstraat is station Vaartsche Rijn in de buurt en buurtbus 2 stopt om de hoek!
Wat biedt Partou jou?
Wat kun jij Partou bieden?