Pracownik produkcji przy pakowaniu żywności
Jobinvestment Group
Best, Holandia
3 dagen geleden
source : Jobs.pl

Poszukujesz pracy? Jesteś zmotywowaną osobą, która potrafi rzetelnie wykonywać swoje obowiązki? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w miejscowości Best.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcji przy pakowaniu żywności.

Nasz klient to firma zajmująca się produkcją, pakowaniem i wysyłką produktów mięsnych do swoich klientów.

Opis stanowiska :

Do Twoich obowiązków będzie należało sprawdzanie jakości produktów, uzupełnianie opakowań, pakowanie, utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania :

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • umiejętność pracy po presją
  • OFERUJEMY :

  • przejrzystą umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • długoterminowe zatrudnienie
  • dodatek do zwrotu kosztów za transport
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan