Operator wózka widłowego przedniego
OFERTA PRACY
Tilburg, Noord-Brabant, Netherlands
4 dagen geleden

Poszukujesz pracy w logistyce? Masz doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Tilburgu! Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko : operator wózka widłowego przedniego.

Nasz klient to międzynarodowa firma logistyczna, zlokalizowanego w Tilburgu. Organizacja posiada kilka oddziałów w kraju, jak i za granicą i zajmuje się głównie magazynowaniem i tranzytem morskim, lotniczym oraz kolejowym.

ZADANIA

Jako kierowca wózka widłowego przedniego będziesz odpowiedzialny za załadunek i rozładunek kontenerów oraz zarządzanie zapasami na magazynie.

Oznacza to, że umieszczasz towary we właściwych miejscach, kompletujesz zamówienia i zapewniasz również, że wszystkie produkty wychodzące są gotowe do wysyłki.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na magazynie, jako operator wózka widłowego przedniego
  • ważny certyfikat
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • chęć i motywacja do pracy
  • OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy
  • stawkę €10,93 brutto
  • pracę w systemie jednozmianowym - dziennym (możliwość wprowadzenia 2 zmiany przy większym natężeniu pracy)
  • dodatek do zwrotu kosztów za transport
  • pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin
  • Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan