Operator maszyn produkcyjnych
Axell Logistics
Venlo
3 dagen geleden

Dla naszego klienta w miejscowości Venlo poszukujemy operatora maszyn produkcyjnych. Firma zajmuje się produkcją opakowań z tektury.Praca na jedną zmianę!

Obowiązki :

  • Uruchomienie i nastawienie maszyny
  • Konserwacja
  • Drobne naprawy
  • Nasza oferta :

  • Stawka €11,64 brutto / h
  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Wymagania :

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B lub własne zakwaterowanie
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan