Pracownik magazynu popularnej marki odzieżowej
FlexRoyal
Tilburg
3 dagen geleden

Opis pracy :

Dla jednego z centrów dystrybucyjnych zajmujących się obsługą popularnej marki odzieżowej zatrudnimy pracowników na stanowisko Pakowacza.

Magazyny pracodawcy znajdują się w miejscowości Tilburg.

Zakres obowiązków :

W magazynie zatrudnieni pracują na kilku działach.

Ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z kartonami i paczkami sięgającymi do 15kg

Rozpakowywanie oraz sortowanie i etykietowanie produktów

Zbieranie zamówień przy pomocy skanera

Wysyłka towaru do sklepów oraz zwroty produktu na magazyn

Wymagania :

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Odpowiedzialność, elastyczność a także dokładność w wykonywaniu zadań

Pracodawca zagraniczny wymaga zaświadczenia o niekaralności.

Gotowość do podjęcia stałej współpracy

Stawki brutto : 18 lat € 6,49

20 lat € 8,55

21 lat i więcej stawka początkowa € 10,00 Stawka po 160 godzinach € 10,30

Osoby, które ukończyły 21 rok życia oraz posiadają odpowiednie doświadczenie w logistyce mają szansę uzyskać wyższą stawkę godzinową już na początku zatrudnienia, która przysługuje standardowo po przepracowaniu 160h.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji doświadczenia i umiejętności zawodowych. O szczegóły dopytaj w biurze.

Dodatki :

Do każdej stawki godz. dodatkowo Reserveringen :

pieniądze wakacyjne 8,00% dochodów brutto (tylko dla godz. podstawowych)

pieniądze urlopowe 10,87% dochodów brutto (tylko dla godz. podstawowych)

Dodatek zmianowy(pn-pt) :

od 19 : 00 do 21 : 00 +25%

od 21 : 00 do 00 : 00 +35%

od 00 : 00 do 06 : 00 +45%

Czas pracy :

Praca w zależności od działu jest jednozmianowa, dwuzmianowa lub trzyzmianowa (Pracodawca decyduje o dziale, do którego przydzielany

jest Pracownik) Przykładowe godziny pracy (6-14, 7-15, 14-22, 23-7)

Na niektórych działach, w zależności od potrzeb, jest możliwość pracy w weekendy

Podczas każdej zmiany pracownik ma prawo do jednej 15 minutowej przerwy na kawę i jednej 30 minutowej przerwy na lunch (przerwy są

Zakwaterowanie :

Lokacje znajdują się najczęściej w mieście Tilburg lub okolicach Dorst, Zundert, Lommel, Breda lub Budel lokacją znajdującą się najdalej

jest Budel (ok. 70 km od miejsca pracy)

Do pracy dojeżdża się rowerem (w przypadku zamieszkania do 10km od miejsca pracy) lub autem służbowym (w przypadku zamieszkania

powyżej 10km od miejsca pracy).

Opłaty :

95 € tygodniowo, opłata za mieszkanie

22,38 € netto tygodniowo, opłata z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego

Przed wejściem na halę otrzymuję się obuwie ochronne, których noszenie jest obowiązkowe Jeżeli w zakładzie wymagane jest dodatkowe

ubranie robocze, np. fartuchy, rękawice, itp. będzie ono zapewnione przez pracodawcę. Podstawowe ubrania robocze każdy zapewnia sobie we

własnym zakresie. Na hali panuje temperatura dodatnia. W trakcie pracy w Holandii, jeżeli dany pracodawca nie jest stanie zapewnić

podstawowych ilości godzin, może przenieść pracownika do innego zakładu.

Podczas pobytu w pracy w Holandii nie ma możliwości pobrania zaliczek. Pierwsza wypłata wpływa na konto pracownika w trzecim tygodniu

pracy.

deze vacature melden
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
Doorgaan