Pracownik magazynu
OFERTA PRACY
Helmond, Noord-Brabant, Netherlands
1 dag geleden

Jesteś typem pracownika, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i masz doświadczenie na magazynie? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dla naszego klienta mieszczącego się w Helmond poszukujemy pracowników na stanowisko : pracownik magazynu.

Nasz klient to firma zajmująca się produkcją mebli. Z pasją projektuje swoje produkty oraz zawsze pragnie zadowolić klienta swoją jakością.

ZADANIA

Na danym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zadania związane z logistyką, takie jak : załadunek i rozładunek towarów, transport wewnętrzny na terenie zakładu, zbieranie zamówień, przygotowanie produktów do wysyłki oraz kontrolę ich jakości.

Na magazynie będzież obsługiwać wózek widłowy przedni i boczny.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • chęć i motywacja do pracy
  • nastawienie na jakość
  • OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie warunki pracy
  • stawkę : €10,46 brutto
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • jednozmianowy - dzienny system pracy
  • Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan