Pracownik produkcji SPS
OFERTA PRACY
's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Netherlands
6 dagen geleden

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie? Chciałbyś pracować dla jednej z wiodących firm w swojej branży? Jeśli tak, to mamy coś właśnie dla Ciebie! Firma SPS B.

V., która jest jednym z wiodących producentów farb i innych wyrobów lakierniczych, zajmująca się również wysyłką ich do najpopularniejszych sklepów budowlano-dekoracyjnych poszukuje osób na stanowisko : pracownik produkcji.

Zakład SPS BV powstał w 1975 roku i stał się jednym z wiodących producentów i dostawców farb, farb ściennych oraz tynków dekoracyjnych w Holandii, Europie jak i na świecie.

Z ponad 40-letnim doświadczeniem firma obsługuje rynek malarski, budowlany i przemysłowy. SPS stara się łączyć wysoką jakość, nasycone i głębokie kolory, za stosunkowo niską cenę.

SPS zatrudnia ponad 200 specjalistów, którzy ścisłe zaangażowani są w rozwój produktów oraz poszerzają ich możliwości i jakość.

Firma by polepszać i stale rozwijać swoja działalność poszukuje pracowników produkcji, centrum dystrybucji oraz laborantów.

ZADANIA

Oczekujemy od Ciebie, iż jesteś osoba skupiona i zmotywowana do pracy oraz posiadasz doświadczenie na w / w stanowisku. Do Twoich obowiązków, będą należały wszelkie prace produkcyjne w tym : obsługa maszyn, praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakości, etykietowanie produktów, mieszanie i dobieranie składników do produkcji farb.

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • chęć długoterminowej współpracy
  • porozumiewanie się w języku holenderskim bądź angielskim
  • OFERUJEMY

  • długoterminowe zatrudniene
  • praca w systemie 1-zmianowym 07 : 00 - 16 : 00 lub 2-zmianowym : 06 : 00-15 : 00, 14 : 00-23 : 00
  • stawkę : €11,96 brutto + dodatek do zmiany 12% (przy pracy w systemie zmianowym)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • dodatek do zwrotu kosztów za transport
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan