MONTER/MECHANIK/SERWISANT/KONSERWATOR PRZYCZEP * 511 Euro netto/tydz.
Work4You Global Sp. z o.o.
Holandia
6 dagen geleden
source : Jobs.pl

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in. : produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Opis stanowiska :

Dla naszego klienta w okolicy Zwolle poszukujemy

MONTERA / MECHANIKA / SERWISANTA / KONSERWATORA PRZYCZEP SAMOCHODOWYCH

  • start pracy 19.08.2019
  • Zakres obowiązków

    Montowanie układów elektrycznych

    Prace naprawcze

    Wymiana zużytych lub uszkodzonych części na nowe

    Wykrywanie, lokalizowanie i rozwiązywanie / usuwanie usterek i błędów

    Wymagania :

    Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny

    Wykształcenie kierunkowe techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku

    Doświadczenie w montażu

    Doświadczenie w instalacji / naprawie hydrauliki

    Oferujemy :

    Wynagrodzenie 511 € netto / tydzień

    Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy

    Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

    Ubezpieczenie zdrowotne

    Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe )

    Umowę na warunkach holenderskich

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Zapraszamy do kontaktu :

    Tel : +48 32 440 14 74 (poniedziałek piątek, 8.00 16.00)

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten