Praca produkcyjna przy częściach do pojazdów
OFERTA PRACY
Tilburg, Noord-Brabant, Netherlands
1 dag geleden

Poszukujesz pracy na jedną zmianę? Jesteś zmotywowany i praca na produkcji nie stanowi dla Ciebie problemu? Szukamy właśnie Ciebie! Dla naszego klienta w Tilburgu poszukujemy pracowników produkcji.

Nasz klient jest zaangażowany, od założenia w 1981 roku, w branży motoryzacyjnej. Specjalizuje się w produkcji części do pojazdów, malowania, montażu, magazynowaniu, transporcie i innych czynnościach.

W połączeniu z niezwykle wysoką jakością procesu oraz szerokiemu doświadczeniu nasz klient jest w stanie dostarczyć najlepszej jakości produkty.

ZADANIA

Do Twoich obowiązków będzie należało sprawdzanie jakości produktów, odkładanie ich na odpowiednie miejsce, pakowanie i przygotowanie do wysyłki.

WYMGANIA

  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim
  • OFERUJEMY

  • przejrzystą umowę
  • pracę na jedną zmianę w godzinach od 08 : 00 do 16 : 00
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan