OPERATOR MASZYNY (produkcja kartonu)
Euro Work
okolice Zwolle
3 dagen geleden
source : infoPraca

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy : Zwolle i okolice

Termin rozpoczęcia pracy : do ustalenia

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska :

Operator maszyn manualnych do cięcia papieru.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 11.00 euro brutto / h
  • Wynagrodzenie netto : 365 euro tygodniowo netto
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy
  • Osób z doświadczenie w pracy jako operator maszyn
  • Osób posiadających certyfikat na wózki widłowe
  • Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan