Bedrijfsinformatie
Regio : Oosterhout, Rotterdam, Tiel, Arnhem
Binnen ICT Group werken wij aan technisch hoogstaande en complexe projecten binnen industriële automatisering. Denk hierbij aan slimme fabrieken of platformen binnen food, pharma, chemie en offshore industries, die dankzij onze volledig geautomatiseerde processen zo energiezuinig en grondstof efficiënt mogelijk produceren.
Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een senior projectmanager die samen met ons de wereld een stukje slimmer wilt maken.
De functie :
Als senior projectmanager ga je aan de slag met multidisciplinaire fixed price projecten binnen industriële automatisering.
Dit zijn uiteenlopende projecten, van complete nieuwbouw tot migraties en uitbreidingen van bestaande systemen. De duur van een softwareproject varieert tussen enkele maanden en meerdere jaren.
Vanaf de offertefase kom jij als senior projectmanager al in beeld. Nadat wij het project gegund hebben gekregen, ga jij met projectteam aan de slag.
Vanaf dag één houdt jij grip en overzicht op de voortgang en contractafspraken.
Je belangrijkste verantwoordelijken zijn :
Bid management
Het opzetten van het projectplan, de planning en projectadministratie
Het bepalen van de resource behoefte
Initiëren van eventuele inkoop, samen met de inkoper
Het begeleiden, aansturen en monitoren van de projectuitvoer en hierop rapporteren naar de klant en de interne organisatie.
Kortom, jij bent van begin tot eind verantwoordelijk voor grote complexe projecten
Wat neem je mee?
Wij zijn op zoek naar een senior projectmanager die een flinke bak werkervaring binnen de industriële automatisering in een soortgelijke rol meeneemt en dit domein tot in de puntjes kent.
Verder :
Ben je pro-actief en in staat om op alle niveaus te communiceren, van klant tot teamlid;
Ben je een projectmanager in hart en nieren en neemt jouw reeds opgedane werkervaring mee om deze bij ons verder uit te bouwen;
Heb je minimaal een hbo opleiding afgerond
Heb je bij voorkeur kennis van PLC / SCADA en MES systemen (maar je hoeft niet zelf te programmeren);
Ben je Prince2 gecertificeerd en heb je ervaring met Agile / Scrum;
Heb je ervaring met formele projectorganisaties (bijv. overheid of semi-overheid of aanbestedingstrajecten);
Als laatste ben je in het bezit van een geldig rijbewijs, reisbereid binnen midden en zuid Nederland.
Vergoeding
Dit hebben we jou te bieden :
Goed salaris : je ontvangt een goed marktconform salaris
13e maand : elk jaar een extra maandloon als vaste bonus
29 vakantiedagen : met de vrijheid om dagen bij of te verkopen
Pensioenregeling : een goede regeling voor je oude dag
Leaseauto : of een vergoeding voor je eigen auto
Onkostenvergoeding : een netto bijdrage in werkgerelateerde kosten
Opleidingen : houd je kennis op peil in onze ICT Academy
Boekenbudget : koop een boek of hard- of software voor jezelf