Operator Maszyn
Jobinvestment Group
Best, Holandia
5 dagen geleden
source : Jobs.pl

Czy masz doświadczenie, jako operator maszyn? Jesteś komunikatywny, chętny do współpracy i elastyczny? Ubiegaj się o stanowisko pełnoetatowego operatora maszyn w miejscowości Best.

Nasz klient to firma zajmująca się produkcją, pakowaniem i wysyłką produktów mięsnych do swoich klientów.

Opis stanowiska :

Do Twoich obowiązków na danym stanowisku będzie uruchomienie, konfiguracja, regulacja i obsługa maszyn, sprawdzanie jakości produktów pod odpowiednimi kryteriami, rozwiązywanie drobnych awarii, instruowanie pracowników na linii, dbanie o porządek na linii.

Wymagania :

  • doświadczenie, jako operator maszyn
  • umiejętność usuwania drobnych awarii
  • porozumiewanie się w języku holenderskim bądź angielskim
  • elastyczność w zmieniającym się środowisku pracy
  • umiejętność pracy osobno, jak i w grupie
  • umiejętność pracy po presją
  • OFERUJEMY :

  • przejrzystą umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek do zwrotu kosztów za transport
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • pracę na długi okres czasu
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan