Praca na umowę tymczasową przy linii produkcyjnej w Rijnsburgu
OTTO Work Force
Rijnsburg
4 dagen geleden

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy (pierwszy kontrakt na 6 miesięcy),
  • Gotowość do pracy w systemie 2-u zmianowym,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
  • Opis stanowiska

    Jako pracownik firmy produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji sałatek będziez odpowiedzialny za :

  • cięcie nożem warzyw zgodnie z instrukcjami,
  • pakowanie produktów,
  • przygotowanie asortymentu do wysyłki,
  • dodatkowo : etykietowanie, liczenie, foliowanie i kontrola jakości towaru.
  • Informacje o firmie

    Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force).

    Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom.

    Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. KRAZ 2590. Wyślij zgłoszenieUdostępnij znajomemuUdostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na LinkedIn

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten