Piaskarz
Eurotemp Polska Sp. z o.o.
Ermelo, Holandia
5 dagen geleden
source : Jobs.pl

Firma założona została w styczniu 2006 roku w Holandii w miejscowości Harderwijk. W 2007 roku powstał polski oddział w Koszalinie oraz w 2014 roku oddział w Gdańsku ze względu na szybko rozwijającą się działalność.

Budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Naszą ambicją jest być najlepszą firmą rekrutacyjną zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników.

Praca w Naszej firmie to praca oparta na dobrych warunkach i wiarygodności.

Opis stanowiska :

  • Piaskowanie elementów metalowych
  • Praca w obróbce metalu
  • Wymagania :

  • doświadczenie 1 rok
  • mile widziane prawo jazdy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • umowę holenderską na długi okres czasu i możliwość pracy w nadgodzinach
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskiego Koordynatora na terenie Holandii
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten