Pracownik produkcji
FACHPRACA
Baarn, Poland
1 dag geleden

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy : Holandia, Baarn

Praca w hurtowni przypraw w systemie II zmianowym

Obowiązki :

  • mieszanie sosów i marynat
  • napełnianie naczyń gotowymi produktami (sosy, pasty, keczupy)
  • przygotowywanie mieszanek ziół i przypraw według receptur
  • napełnianie naczyń gotowymi przyprawami
  • przygotowywanie produktów do transportu
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawa jazdy (mile widziane)
  • dyspozycyjności
  • przestrzegania zasad panujących w miejscu pracy
  • poważnego podejścia do pracy
  • Oferujemy :

  • pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii
  • kontrakt holenderski
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)
  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres j.lipinska derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 513 028 724.

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten