Operator CNC
Startpeople
Nieuw Bergen, NL
15 uur geleden

Over de functie

Pracując na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny m.in. za następujące czynności : frezowanie, szlifowanie, mierzenie odlewów aluminiowych, które stosowane są w przemyśle samochodowym w większych seriach.

Praca w Nieuw Bergen wykonywana jest za pomocą wcześniej zaprogramowanych maszyn.

Wymagania :

  • Doświadczenie jako operator CNC
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Chęć wykonywania pracy fizycznej
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych, takich jak np. suwmiarka, mikrometr
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego bądź niemieckiego
  • Własny transport i zakwaterowanie w (okolicy) Nieuw Bergen
  • Over het bedrijf

    Start People International Recruitment poszukuje pracowników do obsługi skrawarek CNC do firmy MGG w Nieuw Bergen - wiodącego producenta części samochodowych.

    Nasza oferta :

  • Praca w pełnym wymiarze czasu (37,5h / tydzień)
  • Dobre możliwości zarobku oraz pracy w godzinach nadliczbowych
  • Dobre warunki pracy
  • Zarobki : ok. €14,60 brutto (€11,67 / h + 20% do każdej godziny + €0,60 dodatku ADV
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pieniądze wakacyjne oraz urlopowe
  • Po upływie fazy A możliwość przejścia na umowę o pracę u klienta
  • fulltime #Bergen #Nieuw-Bergen #CNC #operator CNC #full-time #threeshifts #trzyzmiany

    Door op "voortzetten" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    voortzetten