Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego
AP GRUPA s.c. (numer KRAZ: 11282)
Lekkerkerk
4 dagen geleden
source : recrute

Opis stanowiska

Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

Lokalizacja zakładu pracy : Lekkerkerk, Holandia

PRACA DO PRZYUCZENIA, NIE WYMAGAJĄCA ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, RÓWNIEŻ DLA PAR

  • Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
  • Praca przy taśmie przetwórczej
  • Praca w temperaturach dodatnich (około +4 / +9 stopni)
  • Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym
  • PRACA DO PRZYUCZENIA
  • Wymagania

  • Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Mile widziane : doświadczenie w pracy w branży mięsnej (np. zakłady obróbki wieprzowiny / drobiu / ryb itp.)
  • Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10, 49 EURO + pieniądze urlopowe i wakacyjne.
  • Pracownik otrzymuje cotygodniową pensję w wysokości ok. 280 EURO netto + ok. 25 EURO netto urlopowego (w sumie ok. 305 Euro), na czysto (czyli po odliczeniu opłat za mieszkanie, ubezpieczenie, podatek, składki)
  • Stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę
  • Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora
  • Stabilne ilości godzin (ok 40 tygodniowo)
  • Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania / w pełni wyposażone)
  • Bezpłatny transport służbowy w Holandii
  • Solliciteren
    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten