Wat ga je doen?
Als Engineer PLC Software ga je aan de slag om de koppelingen tussen verschillende systemen te maken. Het is belangrijk dat je kennis hebt van diverse besturingssoftware, hier is te denken aan SCADA, PLC en C++ (LS en Bosch).
Om deze functie goed te kunnen uitoefenen is van belang dat je communicatief vaardig bent en stressbestendig, zodat je goed kan communiceren met de klanten en hun wensen kan vertalen naar concrete oplossingen.
Wat kan jij verwachten?
Jij krijgt een basissalaris van ongeveer €46.000 en daarnaast :
Wat wordt er van jou verwacht?
Waar ga je werken?
Je gaat aan de slag bij een van de meest vooraanstaande organisaties voor de industriële automatisering van Europa. Het bedrijf ontwerpt, bouwt en installeert machines en installaties over de hele wereld, zij hebben daarnaast ook kantoren in bijv.
Spanje en Frankrijk. Door de groei van dit bedrijf zijn zij op zoek naar versterking van hun team van PLC software engineers.
Meer informatie of direct solliciteren?
Voor meer informatie over deze vacature en andere mogelijkheden kun je contact met ons opnemen via (010) 754 2727 of via luke.
rodrigues lmhengineering.com. Ben je zelf (momenteel) niet geïnteresseerd maar ken je dé persoon voor deze vacature? Share de vacature en uiteraard zullen wij jou op een gepaste manier hiervoor belonen.
LMH Engineering The Recruitment Engineers