pracownik produkcji - pakowanie ryb - holandia
Randstad
Lelystad
2 dagen geleden

opis stanowiska

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Chcesz wyjechać na krótki okres i zarobić duże pieniądze?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą, która jest przygotowana tylko dla Ciebie.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii : Randstad oraz Tempo-Team
  • koszt zakwaterowania 94 euro / tydzień
  • koszt ubezpieczenia 20,90 euro / tydzień
  • dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie 11 euro brutto / godzina wypłacane raz w tygodniu, plus dodatkowe benefity do wynagrodzenia.
  • możliwość wyjazdu w grupach oraz parach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zadania

  • pakowanie produktów rybnych
  • sortowanie produktów rybnych
  • ważenie ryb
  • owijanie w folie
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę od 25.11.2019
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten