Spawacz TIG / MMA (141 / 111)
Brasco Majchrzyk, Kot Sp. J.
Terneuzen, Holandia
1 dag geleden
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • spawanie detali do maszyn rolniczych;
  • spawanie kombinowane;
  • Wymagania :

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • aktualne certyfikaty
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;
  • angielski komunikatywny;
  • Oferujemy :

  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie : 17.00 EUR netto za godzinę;
  • darmowe 1 osobowe zakwaterowanie;
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan