Wat ga je doen in deze functie?
De werkgever is in Nederland actief op Schiphol en wereldwijd op meerdere luchthavens. Zij verhuren, onderhouden en repareren al het rijdend materieel dat nodig is om een vliegtuig af te handelen.
Dat zijn onder andere voertuigen die de belading verzorgen, het aan boord gaan van de passagiers, voertuigen voor de antivries behandeling en voertuigen die het vliegtuig naar de startbaan rijden.
Ook als een vliegtuig aankomt wordt het rijdend materieel van de opdrachtgever ingehuurd om de afhandeling goed te laten verlopen.
Zij hebben meerdere grote vliegtuigmaatschappijen als klant en ze krijgen ieder jaar meer verhuuropdrachten. Dat is de reden dat ze op zoek zijn naar meerdere monteurs!
De huurvloot is speciaal te noemen, omdat je de voertuigen alleen op luchthavens ziet rijden. Daarnaast biedt het rijdend materieel dat door de monteurs onderhouden dient te worden de kans om met alle denkbare technieken aan de slag te zijn.
Dat is voor veel monteurs een reden dat ze een langdurig dienstverband bij deze werkgever aan gaan. De onderhoudswerkzaamheden worden in de werkplaats verricht, maar het komt ook voor dat je storingen moet oplossen op het platform.
Dit houdt in dat je letterlijk tussen de vliegtuigen staat te sleutelen!
Deze technische uitdaging horen bij ons dagelijks werk :
Waar kun je op rekenen?
Ben jij monteur met een achtergrond in de voertuigtechniek, GWW, vrachtwagens en bedrijfswagens, zwaar materieel of landbouwmechanisatie?
Dan pas je goed bij onze opdrachtgever en hopen we dat jij je z.s.m. inschrijft.
Is de route die jij tot nu toe in de techniek hebt bewandeld anders, maar zie je toch voldoende redenen om succesvol te zijn als onderhoudsmonteur?
Aarzel dan ook niet. Laat het ons weten, dan gaan we met elkaar in gesprek om de mogelijkheden te bespreken.
Wij bieden een veelzijdige baan als onderhoudsmonteur speciale voertuigen aan : een technische job op een unieke werklocatie.
Je ontvangt een goed maandsalaris en kunt verder rekenen op de volgende voorwaarden :
Indien gewenst stelt de opdrachtgever een woning ter beschikking voor medewerkers die van verder weg komen. Ook is het een mogelijkheid om 4 X 9 uur of 4 X10 uur in de week te werken.