Doswiadczony komisjoner. Pelny etat
Tempo-Team
Delfgauw, Zuid Holland, NL
6 dagen geleden

Chcesz zarabiać 12,74 € na godzinę z dodatkami do 100% ?! Na przykład praca, którą możesz dobrze połączyć ze studiami? W takim razie pracuj na pół etatu jako orderpicker w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn w Pijnacker!

Co mamy do zaoferowania

  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości €12,74.
  • Dopłaty do 100%.
  • 8,33% Dodatek urlopowy.
  • Zwrot kosztów podróży od 6 km.
  • Praca na dłuższy czas!
  • Możliwości rozwoju dzięki My Growth .
  • Kim jesteś

    Ważne jest, abyś miał już doświadczenie jako orderpicker, a ponadto :

  • Jesteś dostępny do pracy na 2 zmiany w godzinach od 7 : 00 do 15 : 30 i 23 : 00 i / lub od 22 : 30 do 7 : 00.
  • Jesteś dostępny w środy, a także w soboty od 17 : 00 do 21 : 00 lub w niedzielę od 7 : 00 do 15 : 30.
  • Mówisz po holendersku lub po polsku i jesteś silny fizycznie!
  • Na czym polegają obowiązki

    Pracując w niepełnym wymiarze godzin, współpracujesz ze swoimi kolegami, przygotowując do wysyłki wszystkie zamówienia z supermarketów Albert Heijn.

    Każdego dnia ścigasz się na własną rękę, aby starannie zbierać produkty. Dzięki systemowi kompletacji głosowej wiesz, na jakie stanowisko musisz się udać i jakie produkty musisz odebrać, aby zrealizować zamówienie.

    Robisz to w szybkim tempie i czujesz wyzwanie, aby osiągnąć najwyższy standard. W ten sposób masz również szansę na wygranie programu bonusowego, gdy osiągniesz swój cel!

    Jakie produkty zbierasz? Są to produkty, które można również zobaczyć w supermarkecie Albert Heijn. Od papieru toaletowego po pudełka na banany po 20 kg.

    Pozwala to trenować mięśnie i oszczędza wizytę na siłowni. Czyż to nie miłe?!

    Gdzie będziesz pracować

    Z ponad 900 sklepami w Albert Heijn, największym supermarkecie w Holandii! A wszystkie te sklepy muszą być zaopatrzone. Potrzebujemy Twojej pomocy! Praca w Albert Heijn to praca w dużym, atrakcyjnym zespole z różnorodną pracą! Podczas pracy gra przyjemna muzyka, a w przerwie można kupić smaczny obiad za okazyjną cenę w stołówce Alberta Heijna.

    Albert Heijn posiada różne działy. Na przykład dział ze świeżą żywnością i mroźnie. Musisz być w stanie wytrzymać zimno, ponieważ temperatura w dziale chłodnym wynosi około 1 stopnia.

    Oczywiście otrzymasz od nas ciepłą kurtkę!

    Podanie o pracę

    Czy chcesz rozpocząć prace w przyszłym tygodniu jako orderpicker w Albert Heijn? Kliknij i aplikuj teraz za pomocą czerwonego przycisku.

    Masz pytanie? Zadzwoń do mnie pod numer 088 126 99 35 i zapytaj o Ibtissam (tylko w rozmowie holenderskim bądź angielskim).

    Dozwolona jest również korespondencja. Można to zrobić pod adresem noordwest.recruitment tempo-team.nl. Do zobaczenia wkrótce!

    Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.

    deze vacature melden
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Door op "Doorgaan" te klikken, betekent dit dat je neuvoo toestemming geeft om je gegevens te verwerken en je e-mails met vacatures te sturen, zoals beschreven in neuvoo's -Privacybeleid . Je kunt je toestemming altijd intrekken
    Doorgaan