Pracownik Magazynowy
OTTO Work Force
Holandia
4 dagen geleden

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Opis stanowiska

    Pewna Praca, Pewna Płaca!

    Do twoich obowiązków będzie należeć :

  • Składowanie towarów oraz towarów pochodzących ze zwrotów
  • Przygotowywanie przesyłek wychodzących
  • Obsługa towarów (pakowanie, etykietowanie, przyklejanie naklejek lub umieszczanie kodów kreskowych)
  • Sprawdzanie dokumentów i list zbierania zamówień oraz oznakowywanie ich
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Informacje o firmie

    Wyślij zgłoszenieUdostępnij znajomemuUdostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na LinkedIn

    Bij de favorieten invoegen
    Verwijder van favorieten
    Door op "voortzetten" te klikken, gaat u ermee akkoord dat neuvoo uw persoonlijke gegevens verzamelt en verwerkt die u in dit formulier hebt verstrekt, om een ​​neuvoo-account te maken en u te abonneren op onze e-mailwaarschuwingen, in overeenstemming met ons Privacybeleid . U kunt uw toestemming te allen tijde intrekken door te volgen deze stappen .
    voortzetten